zwiń

36minut Biała PodlaskaBiała Podlaska

Informacje:

Klub zlokalizowany w centrum Białej Podlaskiej przy klubie Squash i Restauracji Notabene. Miejsca parkingowe znajdują się w garażu podziemnym jak i na pobliskim parkingu. 

36minut Biała Podlaska to otwarta przestrzeń nastrajająca do ćwiczeń. Z poziomu klubu można obserwować  grających w squasha co potęguje wrażenia treningowe. Dyplomowani fizjoterapeuci stale współpracują z klubowiczami w celu realizacji wyznaczonych celów.


Systemy treningowe:

 • MILON premium

Główne zalety

  - stała dostępność fizjoterapeuty

  - ponad 100 metrów kw powierzchni treningowej Milon

  - dwie obszerne szatnie 

  - dostępne 3 profesjonalne korty do squasha

  - strefa odpoczynku w kawiarnio - restauracji

  - łatwy dojazd

  - miejsca parkingowe w pobliżu

Sprawdź nasz trening przez darmowy okres w wybranym Klubie

Aktualności

2 tygodnie darmowego członkostwa

Obecnie w naszym klubie zapraszamy nowych klubowiczów na 2 tygodnie darmowego członkostwa premium!

06.06.2017
Czytaj więcej

2 tygodnie darmowego członkostwa

Obecnie w naszym klubie zapraszamy nowych klubowiczów na 2 tygodnie darmowego członkostwa premium!

06.06.2017
Czytaj więcej

Lokalizacja na mapie

Kadra

Marek Tereszkiewicz

TRENER

Trener Personalny-Fizjoterapeuta. Absolwent studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie oraz licencjackich na Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej na kierunku Fizjoterapia. Uczestnik licznych szkoleń z zakresu fizjoterapii oraz treningu personalnego t.j. Fascial Distortion Model FDM wg Typaldosa, Manipulacje Krótkodźwigniowe HVLA wg. prof. Hartmana, Terapia Manualna Mulligana, Kinesiology Taping oraz trening personalny w Instytucie Rozwoju Trenerów Personalnych Fit Academy. Specjalizuje się w pracy z osobami z problemami z układem ruchu (schorzenia kręgosłupa, kontuzje stawów). Pasjonuje się kalisteniką oraz treningiem siłowym. Zdobywca 3 miejsc na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Wszech Federacji 2015 oraz Open Championship Bodybuilding&Fitness 2014 w kategorii Męska Sylwetka.

Krzysztof Skudziński

TRENER

Absolwent Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego filia Biała Podlaska, kierunek Fizjoterapia oraz Medycznego Studium Zawodowego im. Marii Minczewskiej w Białej Podlaskiej na kierunku Technik Masażysta.

Specjalizuje się w dziedzinie masażu. Swoje  doświadczenie zbierał podczas staży w m.in.: Centrum Kompleksowej rehabilitacji w Warszawie ul. Majdańska 12.

Uczestnik kursów: Kurs masażu I stopnia o profilu rozszerzonym HEROS Centrum szkoleniowe, Dietetyka i Suplementacja- Poziom I i II Mauricz.com. Kurs Terapii Manualnej - Tadeusz Kasperczyk. Nowoczesne trendy w fizjoterapii sportowej i przygotowaniu motorycznym.

Przez długi czas związany z ratownictwem wodnym i pływaniem. Posiada stopień Ratownika MSW oraz ukończył szkolenie z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Prywatnie zawsze związany ze sportem.  

Zdjęcia klubu