Siłownia 36 minut

Filozofia Milon

Aktywność fizyczna, zdrowie i innowacyjność od ponad 40 lat towarzyszą twórcom Milona. W kartach historii firmy znajdziesz dobrze znane przełomowe wynalazki, takie jak automatyczne systemy do rzucania piłek tenisowych, system treningu opartego o elektrostymulację mięśni EMS czy rewolucyjny system inteligentnego treningu Milon.

System Milon to zamknięte w jednym rozwiązaniu lata doświadczeń i badań wykonywanych we współpracy z Uniwersytetem Kolońskim, jednym z najstarszych w Europie i największym w Niemczech centrum badawczym. Podstawą do opracowania tego sytemu były założenia stworzenia efektywnego treningu, który będzie angażował minimalną ilość czasu i priorytetowo będzie gwarantował bezpieczeństwo osobom ćwiczącym.

Milon odpowiada na wszystkie wyżej wymienione założenia, co jest finalnie potwierdzone certyfikatem medycznym dla tych urządzeń.

Dzisiaj system ten zrewolucjonizował branżę fitness i pozwolił firmie po raz kolejny wpisać się na karty przełomowych wynalazków w nowoczesnej historii.

Już 2,5 mln ludzi na całym świecie regularnie korzysta z systemu treningowego Milon, a teraz i Ty masz do niego dostęp w klubach 36minut.

Znajdź klub 36 minut

Znajdź klub w swojej okolicy

Siłownia 36 minut
Dziękujemy

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte