zwiń

36minut Kielce Kielce

Informacje:

Klub zlokalizowany jest na I piętrze Centrum Medycznego ZDROWIE, przy ulicy Karczówkowskiej. Niewielka odległość od centrum zapewnia szybki i nieskomplikowany dojazd komunikacją miejską. Przy obiekcie znajduje się duży, bezpłatny parking. Podczas każdego treningu zapewniamy naszym klubowiczom opiekę fizjoterapeuty a klimatyzowane, kameralne i nowoczesne wnętrze sprawia, że wysiłek fizyczny jest przyjemnością. Ciągła opieka naszych trenerów, regularna kontrola wagi i składu ciała oraz inteligentny system treningowy firmy Milon pozwolą na osiągnięcie każdego celu treningowego jakiego mogą oczekiwać nasi klienci.


Systemy treningowe:

  • MILON premium

Główne zalety

    pierwszy i jedyny w Kielcach system inteligentnego treningu, ciągła opieka dyplomowanych fizjoterapeutów, analiza składu ciała i cykliczna kontrola efektów, dogodny dojazd środkami komunikacji miejskiej, bezpłatne miejsca parkingowe, kawa, herbata, woda w cenie karnetu.

Sprawdź nasz trening przez darmowy okres w wybranym Klubie

Aktualności

Brak aktualności klubu

Lokalizacja na mapie

Kadra

Łukasz Gołuch

Trener

 

Młody, ambitny pełen pasji jaką jest sport student Wychowania Fizycznego oraz trener piłkarski z licencją UEFA B. Uczestnik wielu konferencji i szkoleń związanych ze sportem. Zawsze uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony do ludzi i chętny do pomocy.

Katarzyna Surowiec

Manager klubu

Kreatywna, pełna pasji absolwentka zdrowia publicznego z wieloletnim doświadczeniem na stanowisku doradcy medycznego. Pasjonatka zdrowego stylu życia, kuchni wegetariańskiej i długich spacerów.