36 minut PolankaPoznań

Dietetyk w Poznaniu

Zbilansowana dieta jest nieodłącznym elementem zdrowego trybu życia. Niestety wiele osób nie potrafi samodzielnie zaplanować regularnych, pełnowartościowych posiłków, które pokrywałyby zapotrzebowanie kaloryczne. Z pomocą może przyjść dietetyk! Specjalista wykształcony w zakresie dietetyki przygotuje właściwy program żywieniowy odpowiadający indywidualnym potrzebom.

Dietetyk w 36minut Poznań przygotuje smaczne menu

Regularne wizyty u dietetyka nie tylko pomogą zrzucić zbędne kilogramy, ale również pomogą dostarczyć organizmowi niezbędne minerały i witaminy. Dietetyk po przeprowadzeniu wywiadu zleci badania krwi i na ich podstawie oraz osobistych upodobań klienta stworzy jadłospis, który będzie nie tylko zdrowy, ale także smaczny. Każde menu proponowane przez dietetyka w 36 minut Polanka w Poznaniu jest dopasowane do potrzeb klientów oraz uwzględnia indywidualne zapotrzebowania kaloryczne oraz gusta.

Niezależnie od tego czy prowadzisz bardziej lub mniej aktywny tryb życia, wizyta u dietetyka to pierwszy krok w walce o zdrowie i dobre samopoczucie.