36 minut PolankaPoznań

Dietetyk w Poznaniu

Zbilansowana dieta jest nieodłącznym elementem zdrowego trybu życia. Niestety wiele osób nie potrafi samodzielnie zaplanować regularnych, pełnowartościowych posiłków, które pokrywałyby zapotrzebowanie kaloryczne. Z pomocą może przyjść dietetyk! Specjalista wykształcony w zakresie dietetyki przygotuje właściwy program żywieniowy odpowiadający indywidualnym potrzebom.

Dietetyk – czy warto korzystać z jego usług?

Coraz więcej osób przywiązuje dużą wagę do zdrowego sposobu życia. Dbają o własną kondycję fizyczną, ale zwracają także uwagę na to, co jedzą. Dla wielu lekka i odpowiednio zbilansowana dieta to podstawa codziennego żywienia. Niestety ułożenie takiego jadłospisu wcale nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Należy wziąć pod uwagę wszystkie najważniejsze aspekty spożywanych posiłków oraz ich kaloryczność. Wiele również zależy od tego, w jakim celu chcemy zmienić nasz sposób żywienia. Czy ma na to wpływ chęć zdrowego odżywiania się, zgubienia zbędnych kilogramów czy problemy, wynikającego z jakiejś choroby przewlekłej. Wszystkie te czynniki mają bardzo duże znaczenie dla tego, co możemy jeść i jakie wartości odżywcze są niezbędne naszemu organizmowi.

W takich sytuacjach warto zwrócić się o pomoc do specjalisty, który ma odpowiednią wiedze oraz kwalifikację. Profesjonalny dietetyk nie tylko ułoży odpowiednią dietę, dopasuje codzienny jadłospis, ale przede wszystkim weźmie pod uwagę stan zdrowia pacjenta oraz jego indywidualne oczekiwania i potrzeby. To zawód, który cieszy się coraz większą popularnością, a z jego usług można skorzystać w wielu miejscach.

36minut Polanka to nie tylko klub sportowy, ale można tutaj również skorzystać z profesjonalnych porad dietetycznych.

Zbilansowana dieta jest nieodłącznym elementem zdrowego trybu życia. Niestety wiele osób nie potrafi samodzielnie zaplanować regularnych, pełnowartościowych posiłków, które pokrywałyby zapotrzebowanie kaloryczne. Z pomocą może przyjść dietetyk! Specjalista wykształcony w zakresie dietetyki przygotuje właściwy program żywieniowy odpowiadający indywidualnym potrzebom.

Dietetyk w 36minut Polanka Poznań przygotuje smaczne menu

Regularne wizyty u dietetyka nie tylko pomogą zrzucić zbędne kilogramy, ale również pomogą dostarczyć organizmowi niezbędne minerały i witaminy. Dietetyk po przeprowadzeniu wywiadu zleci badania krwi i na ich podstawie oraz osobistych upodobań klienta stworzy jadłospis, który będzie nie tylko zdrowy, ale także smaczny. Każde menu proponowane przez dietetyka w 36 minut Polanka w Poznaniu jest dopasowane do potrzeb klientów oraz uwzględnia indywidualne zapotrzebowania kaloryczne oraz gusta.

Niezależnie od tego czy prowadzisz bardziej lub mniej aktywny tryb życia, wizyta u dietetyka to pierwszy krok w walce o zdrowie i dobre samopoczucie.

36minut Polanka Poznań – oferta dietetyka

Chcemy zapewnić wszystkim osobom, korzystającym z naszego klubu kompleksowe wsparcie z zakresu prowadzenia zdrowego trybu życia. Właśnie dlatego, jako uzupełnienie codziennych treningów oferujemy usługi naszego dietetyka, który doradzi Ci z zakresu właściwego odżywiania. Wystarczy, że umówisz się na wizytę, podczas której nasz lekarz przeprowadzi z Tobą rozmowę, dokona analizy składu ciała i sprawdzi czy mieści się ona w normie. Na podstawie tego będzie mógł ułożyć Tobie zbilansowaną dietę, dzięki której osiągniesz zamierzony cel. Nieważne czy jest to zrzucenie zbędnych kilogramów czy dostarczenie organizmowi ważnych wartości odżywczych.

Co ważne, dieta bardzo często kojarzy się negatywnie oraz z ograniczaniem jedzenia. Wcale nie musi tak być. Nasz dietetyk zaproponuje Ci dietę, która będzie nie tylko zdrowa, ale także smaczna, więc nie będzie kojarzyć Ci się z nieprzyjemną koniecznością.

Przyjdź do naszego klubu fitness 36minut Polanka i skorzystaj z usług dietetyka, dzięki któremu będziesz mógł cieszyć się zdrowym, pięknym i właściwie odżywionym ciałem.