36 minut PolankaPoznań

Drenaż limfatyczny w 36minut Polanka w Poznaniu

Drenaż limfatyczny w Poznaniu

Nasz klub 36 minut Polanka to miejsce, gdzie można przyjść nie tylko na trening całego ciała, ale również zasięgnąć opinii specjalistów czy skorzystać z profesjonalnych zabiegów. Jednym z nich jest drenaż limfatyczny, czyli masaż uciskowy, którego zadaniem jest przede wszystkim poprawienie krążenia limfy oraz płynów w organizmie. Jest to niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania poszczególnych narządów.

Profesjonalny drenaż limfatyczny pozytywnie wpływa między innymi na układ odpornościowy, ale przyczynia się także do oczyszczania toksyn z organizmu. Masaż limfatyczny ma również właściwości lecznicze, ponieważ wykonuje się go u osób, mających problem z zastyganiem limfy. Zabieg ten polega na przepychaniu zalegających płynów w kierunku węzłów chłonnych. W tym celu wykonuje się ruchy przepychające i przesuwające w okolicach jamy brzusznej czy kończyn dolnych i górnych.

Drenaż limfatyczny – co to takiego

Jeżeli masz dość cellulitu, chcesz ujędrnić skórę czy przyspieszyć odchudzanie – zdecyduj się na drenaż limfatyczny. To masaż uciskowy, który ma na celu usprawnienie przepływu limfy w organizmie. Wskazaniami do wykonania zabiegu są m.in. otyłość, niewydolność żylna, choroba zwyrodnieniowa stawów, neuropatie czy cellulit. Stosuje się go też w przypadku wystąpienia obrzęków limfatycznych. Drenaż limfatyczny może być przeprowadzony jako element detoksykacji albo działanie wspomagające w odżywianiu skóry.

Drenaż limfatyczny w klubie 36 Minut Polanka – Poznań

Zastanawiasz się, gdzie wykonać drenaż limfatyczny? Poznań to najlepsza lokalizacja. Zaufaj naszym specjalistom, którzy przeprowadzą zabieg w przyjaznej atmosferze. Przy regularnych masażach zauważysz spektakularne efekty w postaci elastycznej, ujędrnionej skóry, szybszej przemiany materii oraz lepszego samopoczucia i redukcji zmęczenia.
Zapraszamy do naszego gabinetu, gdzie wykonasz profesjonalny drenaż limfatyczny.