36 minut PolankaPoznań

Fizjoterapia w Poznaniu - 36 minut Polanka

Fizjoterapia w Poznaniu

Fizjoterapia dla sportowców i amatorów

Nie bez powodu mówi się, że sport to zdrowie i powinniśmy uprawiać go regularnie. Wykonywanie ćwiczeń fizycznych pozytywnie wpływa nie tylko na nasze zdrowie, ale także na samopoczucie. Udowodniono bowiem, że w trakcie wysiłku fizycznego nasz organizm wydziela endorfiny, czyli hormony szczęścia. Nasze ciało lubi kiedy jesteśmy w ruchu, więc bieganie czy pływanie to skuteczny sposób na poprawę humoru. Zgadza się z tym wiele osób, kupując karnety do klubów fitness i ćwicząc kilka razy w tygodniu. Należy jednak pamiętać, że ćwiczyć trzeba rozsądnie. Niestety wciąż wiele osób o tym zapomina, narażając się przy tym na kontuzje, które mogą mieć bardzo nieprzyjemne skutki.

To spowodowało, że rozwinęła się fizjoterapia, czyli naturalny sposób leczenia, w którym wykorzystywany jest umiejętny dotyk oraz wywoływanie bodźców w kontuzjowanych częściach ciała. Nasz klub 36 minut Polanka oferuje profesjonalną rehabilitację medyczną dla wszystkich osób, cierpiących z powodu różnorodnych dysfunkcji. Wiemy, jak ważne jest nie tylko sprawne, ale przede wszystkim zdrowe ciało, więc do każdego naszego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Zależy nam na tym, żeby nasi pacjenci mogli regularnie ćwiczyć i uprawiać sport tak jak lubią, bez kontuzji czy dokuczliwego bólu.

Fizjoterapia w 36 minut Polanka Poznań

W Klubie 36minut Polanka oferujemy zabiegi fizjoterapii wykonywane przez wykształconych i doświadczonych rehabilitantów. Proponowana przez nas rehabilitacja medyczna ma na celu zapobieganie i leczenie kontuzji, usuwanie dolegliwości mięśni oraz stawów, a także przywracanie sprawności fizycznej po urazach sportowych lub operacjach. Fizjoterapia skutecznie pomaga w leczeniu dysfunkcji układu nerwowo-mięśniowego, mięśniowo-szkieletowego, a nawet naczyniowego i oddechowego.

W zależności od Twojej dolegliwości czy kontuzji, możesz zgłosić się do naszego gabinetu fizjoterapeutycznego i znów cieszyć się całkowitą sprawnością. Działamy przez klubie 36 minut Polanka, co jest bardzo wygodne, szczególnie dla sportowców, którzy na co dzień przychodzą do nas. Jeśli ucierpiałeś w trakcie wykonywania ćwiczeń lub ból uniemożliwia Ci uprawianie ulubionego sportu, to przyjdź do nas. Nasi specjaliści zrobią wszystko, żeby przywrócić Ci całkowitą sprawność. Dzięki rehabilitacji pozbędziesz się również bólu, co także wpłynie na poprawienie Twojego samopoczucia. Nie musisz zatem rezygnować z ćwiczeń i tego, co sprawia Ci przyjemność – fizjoterapia pomoże Ci na bezbolesne uprawianie sportu lub powrót do sprawności ruchowej.

Fizjoterapia na miarę Twoich potrzeb w Poznaniu

Regularnie uprawiasz sport i dbasz o kondycję, ale ból nie pozwala Ci na osiągnięcie maksymalnych wyników? Fizjoterapia w Klubie 36minut Polanka to rozwiązanie dla Ciebie. Pod czujnym okiem naszych rehabilitantów zadbasz o swoje zdrowie, prawidłową postawę oraz pozbędziesz się dolegliwości lub pozostałości po kontuzjach.

Nie czekaj – nieleczone urazy mogą przekształcić się w poważniejsze schorzenia. Zadbaj o swoje zdrowie i dobre samopoczucie już dziś.

Dla każdego sportowca lub osoby aktywnej fizycznie ból czy choroby, wpływające na sprawność ruchową, mogą powodować obniżenie jakości życia. Właśnie dlatego w klubie 36 minut Polanka chcemy zadbać nie tylko o Twoją kondycję, ale także o to Twoje zdrowie. Jeśli chcesz wyleczyć się po kontuzji lub przygotować do profesjonalnych ćwiczeń, to fizjoterapia u nas może skutecznie Ci pomóc. Nie czekaj, tylko skontaktuj się z nami.