36 minut PolankaPoznań

Masaż klasyczny w 36minut Polanka w Poznaniu

Masaż klasyczny

Chcemy, żeby goście naszego klubu treningowego mogli liczyć na nasze wsparcie w wielu obszarach. Właśnie dlatego oprócz sal treningowych, oferujemy naszym gościom także masaż klasyczny, który wykonywany jest przez naszych doświadczonych pracowników. Wiele osób może nie zdawać sobie sprawy z tego, że dobrze wykonany masaż może być niezwykle pomocny dla każdego sportowca. Pozytywnie wpływa bowiem na układ krążenia, a także na mięśnie, ponieważ sprawia, że są one bardziej elastyczne, co ma duże znaczenie w trakcie regularnych ćwiczeń w siłowni.

Coraz częściej z masażu klasycznego korzystają nie tylko sportowcy, ale również osoby, które chcą poczuć się lepiej lub ulżyć sobie w bólu.

Masaż klasyczny

W terapii narządów ruchu zbawienne efekty można osiągnąć poprzez masaż klasyczny. Zabieg ten polecany jest zwłaszcza przy intensywnym wysiłku fizycznym oraz po urazach ortopedycznych w ramach fizjoterapii. Jego popularność wynika z tego, iż działa on zarówno na sferę fizyczną, jak i psychiczną.

Wskazań do masażu klasycznego jest bardzo wiele. Zaliczają się do nich między innymi bóle różnego pochodzenia, doznane kontuzje, a nawet nadwaga.

Masaż klasyczny – 36 minut Polanka Poznań

Masaż klasyczny wspomaga regulację procesów metabolicznych, poprawia ukrwienie, ma także dobroczynny wpływ na działanie układu nerwowego. Wykonuje się go m.in. za pomocą głaskania, ugniatania, rozcierania, wstrząsania i oklepywania. Tempo może być dynamiczne lub spokojne, w zależności od rodzaju dolegliwości oraz indywidualnych preferencji.

Mieszkając tak gwarnym i tłocznym mieście, jakim jest Poznań, warto zadbać o swój komfort psychiczny. Masaż klasyczny wykonywany przez specjalistów w tej dziedzinie pomoże Ci odprężyć się po ciężkim dniu, przygotować ciało do aktywności fizycznej i zapomnieć o problemach. Każdy zasługuje na chwilę relaksu! Skorzystaj z naszej oferty masaży i zainwestuj w swoje zdrowie i dobre samopoczucie.
Zapraszamy do naszego klubu fitness 36 minut Polanka na profesjonalny masaż klasyczny, wykonywany przez specjalistów.