36 minut PolankaPoznań

Masaż klasyczny

W terapii narządów ruchu zbawienne efekty można osiągnąć poprzez masaż klasyczny. Zabieg ten polecany jest zwłaszcza przy intensywnym wysiłku fizycznym oraz po urazach ortopedycznych w ramach fizjoterapii. Jego popularność wynika z tego, iż działa on zarówno na sferę fizyczną, jak i psychiczną.

Masaż klasyczny – Poznań

Masaż klasyczny wspomaga regulację procesów metabolicznych, poprawia ukrwienie, ma także dobroczynny wpływ na działanie układu nerwowego. Wykonuje się go m.in. za pomocą głaskania, ugniatania, rozcierania, wstrząsania i oklepywania. Tempo może być dynamiczne lub spokojne, w zależności od rodzaju dolegliwości oraz indywidualnych preferencji.
Mieszkając tak gwarnym i tłocznym mieście, jakim jest Poznań, warto zadbać o swój komfort psychiczny. Masaż klasyczny wykonywany przez specjalistów w tej dziedzinie pomoże Ci odprężyć się po ciężkim dniu, przygotować ciało do aktywności fizycznej i zapomnieć o problemach. Każdy zasługuje na chwilę relaksu! Skorzystaj z naszej oferty masaży i zainwestuj w swoje zdrowie i dobre samopoczucie.