36 minut PolankaPoznań

Redukcja tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki – jak robić to mądrze?

Wiele osób nie jest zadowolonych ze swojego wyglądu, jednak brakuje im motywacji do zmian. Zrzucanie zbędnych kilogramów oraz droga do wymarzonej sylwetki może wydawać się trudna dla niektórych. Jednak wcale nie musi taka być. Wystarczy trochę motywacji, samozaparcia oraz wsparcie specjalistów, którzy doradzą, w jaki sposób osiągnąć zamierzone cele.

W klubie 36 minut Polanka dbamy o to, żeby modelowanie sylwetki oraz redukcja tkanki tłuszczowej nie kojarzyły się negatywnie. Z nasza pomocą z łatwością zrealizujesz marzenie o zgrabnej figurze oraz pozbędziesz się zbędnych kilogramów. Wszystko dzięki specjalnemu planu treningowemu, który został opracowany w taki sposób, żeby każdy był w stanie go wykonać.

Redukcja tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki w Poznaniu

Jeśli czujesz, że mógłbyś zrzucić kilka kilogramów – dobrze trafiłeś! W klubie 36minut pomożemy Ci osiągnąć wyznaczone cele i spełnić marzenia o pięknej figurze. Redukcja tkanki tłuszczowej następuje podczas treningów, które trwają zaledwie 36 minut. To doskonałe rozwiązanie dla osób zabieganych, które chcą osiągnąć spektakularne efekty przy minimalnym nakładzie czasu. Jeżeli natomiast interesuje Cię modelowanie sylwetki, z chęcią zaproponujemy najkorzystniejsze metody. Pod opieką wykwalifikowanej kadry wyrzeźbisz mięśnie, wysmuklisz i ujędrnisz ciało.

Redukcja tkanki tłuszczowej – Poznań

Treningi to nie wszystko. Redukcja tkanki tłuszczowej odbywa się jeszcze efektywniej, jeśli wysiłek fizyczny połączysz z zabiegami regeneracyjnymi oraz odpowiednio dobraną dietą. Wówczas również modelowanie sylwetki przebiegnie dużo szybciej. Jeśli chodzi o Poznań, wszystkie wymienione elementy zdrowego stylu życia znajdziesz w naszym klubie. Przy pomocy fachowców – fizjoterapeutów, trenerów i dietetyków – modelowanie sylwetki będzie dla Ciebie przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

Jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy i móc pochwalić się zgrabnym ciałem w kostiumie kąpielowym – dobrze trafiłeś. Z nami osiągniesz swój cel, zyskasz piękny wygląd oraz poprawisz własną samoocenę. Zapraszamy do klubu 36 minut Polanka.