36 minut PolankaPoznań

System Bewei

Nowatorski system Bewei pozwala na uzyskanie trwałych efektów zdrowotnych i estetycznych przy użyciu oddziaływania fal RF. Bewei to zabieg, który za pomocą fali elektromagnetycznej wspomaga procesy odmładzania skóry, a także powoduje redukcję tkanki tłuszczowej.

Umów się na zabieg w Poznaniu

Bewei składa się z dwóch zabiegów, które są bezbolesne i rozluźniające. W trakcie wykonywania pierwszego, klient leżąc na fotelu poddany jest działaniu fal elektromagnetycznych podgrzewających tkankę tłuszczową, co znacznie przyspiesza jej spalanie. Fale RF wywołują także mikromasaż tkanek, który przyspiesza metabolizm i pomaga oczyścić organizm z toksyn. Co więcej pierwszy etap systemu Bewei stymuluje produkcję kolagenu i wpływa na jędrność i elastyczność skóry.

Druga część zabiegu Bewei to presoterapia, czyli drenaż limfatyczny ciała. Klientowi zakłada się specjalny kombinezon, który wypełnia się powietrzem. Wytworzone podciśnienie wywołuje nacisk na poszczególne partie ciała, powodując przepływ krwi i limfy do węzłów chłonnych. Ten etap pozwala na usuniecie nadmiaru wody oraz zalegających w tkankach toksyn.
Jeśli szukasz skutecznego zabiegu poprawiającego ogólną kondycję ciała umów się na Bewei w 36minut Polanka w Poznaniu.