Siłownia 36 minut

Trening z GWARANCJĄ EFEKTÓW

Kontrola wagi, rozbudowa mięśni, zwiększenie wydolności, poprawienie koordynacji, rehabilitacja, trening prozdrowotny, czy po prostu rekreacja – każdy z nas ma inny cel. Niezależnie jednak od niego, wszyscy możemy czerpać z jednego skutecznego systemu treningowego w 36minut.

Trening z GWARANCJĄ EFEKTÓW

Opieka fizjoterapeuty

Siłownia 36 minut

30% Bardziej efektywny od tradycyjnego treningu

Siłownia 36 minut

36 minut treningu

Siłownia 36 minut

7 Razy w miesiącu

Siłownia 36 minut

Maszyny

Podstawą jest tu obwód siłowo - wytrzymałościowy, czyli tzw. obwód zdrowia złożony z 12 urządzeń ustawionych w kręgu: sześciu maszyn oporowych na najważniejsze partie mięśniowe oraz sześciu maszyn cardio.

Siłownia 36 minut Siłownia 36 minut

Crosswalker

mięsień brzuchaty łydki, serce, mięśnie przedniej strony podudzia, mięśnie skośne brzucha, mięśnie pośladkowe

Ergometer

kończyny dolne (mięśnie ud i podudzi ogólnie), trening cardio

Back Extension

mięśnie prostowniki grzbietu, część lędźwiowa najszerszego grzbietu, mięsień czworoboczny lędźwi

Seated Row

mięśnie dwugłowe ramienia (biceps) równoległoboczny, najszerszy grzbietu

Abdominal Crunch

prosty brzucha, skośne brzucha, biodrowo-lędźwiowy

Chest Press

mięśnie piersiowe większe i mniejsze, mięsień naramienny, mięsień trójgłowy

Leg Curl

mięsień dwugłowy uda, półbłoniasty, półścięgnisty, smukły, płaszczkowaty, mięsień brzuchaty łydki

Leg Extension

miesień czworogłowy ud, grupa mięśni przywodzicieli

Zasada treningu

Na początek warto podkreślić, że ćwiczenia oparte na systemie Milon Care nie są zwykłym treningiem, lecz w rzeczywistości treningiem personalnym z nadzorem fizjoterapeuty. Zasada jest bardzo prosta – trening obwodowy siłowo-wytrzymałościowy odbywa się na 12 urządzeniach ustawionych w kręgu. Trening, który zajmuje 36 minut obejmuje dwa cykle ćwiczeń, czyli łącznie po dwie serie na różnych maszynach. Każdy uczestnik ćwiczy na kolejnych urządzeniach zamieniając się miejscem z sąsiadem. Wszystkie ćwiczenia na maszynach oporowych trwają 1 minutę. Po ich każdorazowym wykonaniu następuje 30 sekundowa przerwa. W międzyczasie ćwiczenia są przeplatane dwoma 4- minutowymi sesjami na maszynach kardio.

Analiza efektów Twojej pracy

Indywidualne plany ćwiczeń są przez nas dokładnie przemyślane i dostosowane do Twoich celów. W każdym miesiącu regularnie analizujemy wypracowane przez Ciebie efekty. Analizy odbywają się naprzemiennie po każdej fazie treningowej. Po pierwszej fazie sprawdzamy analizę składu ciała, a po kolejnej oceniamy bilans dynamiki ruchów. Dodatkowo po każdej fazie treningowej zapraszamy Ciebie na 30 minutową indywidualną podsumowującą z trenerem.

Siłownia 36 minut
Siłownia 36 minut

Bezpieczeństwo

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Takie było też dla projektujących dostępny u nas sprzęt do ćwiczeń. Eliminując obciążenia w postaci fizycznej skupiono się na oporze elektrycznym, który sterowany komputerowo zastępuje stalowe odlewy z ubiegłego wieku. Dzięki temu opór nie może spaść, wyrwać uchwytu z rąk, przydusić czy zmusić Cię do przyjęcia pozycji sprzecznej z naszą anatomią. Oczywiście nad całością przez cały czas czuwa wykwalifikowana kadra trenerska, która odpowie na wszystkie pytania i pod której czujnym okiem nie ma miejsca na żadną kontuzję. Nasi trenerzy mają wykształcenie i doświadczenie fizjoterapeutyczne, dlatego mamy pewność, że oddajemy Cię w dobre ręce.

Siłownia 36 minut
Siłownia 36 minut

Efektywność

Okazuje się, że 6 krótkich treningów w miesiącu zaspokajają nasze potrzeby ruchowe. Proponowany przez nas trening pobudza metabolizm, zmusza większość partii mięśniowych do ruchu i dzięki pobudzaniu mięśni w fazie ekscentrycznej sprawia, że znacznie poprawia się nasza koordynacja nerwowo-mięśniowa i wytrzymałość mięśni oraz ścięgien. Ćwicząc kilka razy po 36minut tygodniowo nie zostaniesz kulturystą ani mistrzem cross fitu, w stu procentach jednak wyrobisz normę ruchu, która stanowi cienką granicę między byciem w formie, a byciem "człowiekiem z kanapy" nie do końca panującym nad ilością zatrzymanych w organizmie kalorii. 
To właśnie nazywamy efektywnością - wymarzone rezultaty pozbawione “wycisku”, który często bywa powodem szybkiego zniechęcenia.

Siłownia 36 minut
Siłownia 36 minut

Szybkość

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom stworzyliśmy możliwość kompleksowego treningu, który zajmuje jedyne 36minut. Innowacyjność naszej propozycji polega na tym, że trening jest maksymalnie efektywny, dzięki czemu zadowalające rezultaty osiąga się ćwicząc rzadziej. Rekomendujemy 2 treningi na 10 dni, czyli 6 w miesiącu, a to raptem 3,5 godziny w miesiącu. Przez 36minut ćwiczysz wszystkie kluczowe dla Twojego zdrowia i ogólnego rozwoju fizycznego partie mięśni.
Jakby na to nie patrzeć - szybciej się nie da. Więc jeśli cierpisz na chroniczny brak czasu, ćwicz z nami, a zaoszczędzone minuty przeznacz na inne, równie ważne aktywności.

Siłownia 36 minut
Siłownia 36 minut

Łatwość

Wszystkie opisywane zalety zawdzięczamy rewolucyjnemu systemowi treningów i nowoczesnemu sprzętowi, którym dysponujemy. Każda wyposażona w komputer i wyświetlacz LCD maszyna sprawia, że ćwiczenie na niej jest łatwiejsze niż mogłoby się wydawać, a podłączenie każdej z nich do prądu skutkuje brakiem obciążenia w postaci hantli i dokładanych "odważników".To właśnie dzięki silnikom elektrycznym stawiającym opór obciążenie dopasowywane jest dynamicznie i odpowiednio do Twoich możliwości. Każda maszyna rozpoznaje Twoją osobę i wie, na co Cię stać - po wsunięciu karty magnetycznej automatycznie dostosowuje obciążenie i zakres możliwego ruchu a także parametry takie, jak wysokość siedziska i kąty nachylenia. W efekcie oznacza to koniec biegania po klubie z notatnikiem, w którym co niektórzy zapisywali sobie ilość podnoszonych kilogramów, powtórzeń czy wyrobionych serii.
Ćwiczenie stało się łatwe jak nigdy dotąd. Nie rozstawaj się z wydaną Ci kartą magnetyczną, a elektronika zrobi resztę za Ciebie.

Siłownia 36 minut

Statystyki

Nic nie motywuje bardziej niż śledzenie własnych postępów. W naszych klubach dane z wszystkich ćwiczeń są zapisywane i przechowywane w systemie dostępnym 24/7h. Masz do nich nieograniczony dostęp z dowolnego miejsca. Wystarczy że zalogujesz się z komputera lub poprzez aplikację mobilną do indywidualnego konta w aplikacji Milon Me. Witaj w przyszłości.

Siłownia  36 minut

Znajdź klub 36 minut

Znajdź klub w swojej okolicy

Siłownia 36 minut
Dziękujemy

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte