Stwórz coś swojego

Franczyza — pomysł na przyszłość

36 MINUT — co sprawia, że ten koncept jest dla Ciebie?

Od teraz marzenie o własnym biznesie staje się realnym działaniem. Za Tobą pierwszy krok. 36 MINUT to sprawdzony, bezpieczny i atrakcyjny pakiet wiedzy i narzędzi, który pozwoli Ci wkroczyć na ścieżkę samodzielnej kariery. Dołączysz do grupy ludzi, którzy pomogą Ci na każdym etapie budowy własnej firmy. Rosnąca liczba klubów na terenie całej Polski to dowód, że 36 MINUT jest pewną i skuteczną formą działania. Czas zatem na krok drugi.
Sprawdzony model biznesowy
Partnerstwo i transparentność
Sprzęt treningowy Milon

Sprawdź swoje możliwości

Każdy biznes wymaga inwestycji. Składają się na to Twoje zaangażowanie i możliwości finansowe. Wspólnie dobierzemy odpowiedni plan inwestycyjny dopasowany do Twoich zasobów. Od tego momentu pod okiem naszych specjalistów wdrażamy marzenie w rzeczywistość. Niczego nie pozostawiamy przypadkowi, nasze doświadczenie zapewnia bezpieczeństwo i efektywność.
Gotowość na inwestycje
Świadomość wyzwań
Zaangażowanie i otwartość

Partnerstwo

Liczą się dla nas partnerstwo i zaufanie. Nasza praca to nie tylko sposób na zarabianie pieniędzy – to także misja, której celem jest zdrowie i dobre samopoczucie klubowiczów. 36 MINUT to nie zwykły klub oferujący możliwość treningów, lecz idea, z którą wiążemy się na całe życie. Dbając o zdrowie i codzienną kondycję pod okiem fizjotrenerów i przy wykorzystaniu zaawansowanej technologii, wkraczamy w świat rytuałów. Wkrótce dołączysz do grona opiekunów, którym warto zaufać.

Proces franczyzowy

1
Kontakt
2
Szczegółowe informacje o projekcie
3
Spotkanie w centrali i wstępny projekt
4
Wycena projektu
5
Wdrożenie

W 36 MINUT poznaję niezwykłych ludzi z poczuciem misji, potrzebą tworzenia czegoś nie tylko dla siebie, lecz także – a niekiedy przede wszystkim – z myślą o innych. Są to zazwyczaj osoby z własną opowieścią, fascynującą historią wyznaczania sobie celów na drodze do samodzielności. Wtedy okazuje się, że możemy wspólnie kreować nowy biznes, nowy wymiar franczyzy, opartej na partnerstwie, szacunku i transparentności.

— Sylwia Kupczyk, 36 MINUT

Skontaktuj się z nami

+48

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest 36minut .pl sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Promienistej 83, 60-141 Poznań.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu rozpatrzenia Pani/Pana kandydatury na franczyzobiorcę oraz w celu nawiązania ewentualnej współpracy.