System 36

Filozofia 36

czyli aktywność fizyczna, zdrowie i innowacyjność, która od ponad 50 lat towarzyszy twórcom Milona.

Efektywny trening

zakładał stworzenie systemu, który będzie angażował minimalną ilość czasu i priorytetowo będzie gwarantował bezpieczeństwo osobom ćwiczącym.

Urządzenia Milon odpowiadają na wszystkie wyżej wymienione założenia, co finalnie potwierdzone jest

certyfikatem medycznym.

2,5 mln użytkowników

na całym świecie regularnie korzysta z systemu treningowego Milon, a teraz i Ty masz do niego dostęp w klubach 36 MINUT.

Trening

To innowacyjny system treningowy prowadzony pod opieką Fizjotrenera.

12 ustawionych w okręgu urządzeń, dostosowuje się do Twoich indywidualnych możliwości siłowych. Model siłowo-wytrzymałościowy. Podczas treningu wykonujesz 2 cykle, które łącznie zajmują Ci zaledwie 36 minut!

Trening w 36 MINUT to idealne wykorzystanie Twojego czasu: 240 sek. na maszynach cardio, 60 sek. pracy na maszynach siłowych i 30 sek. przerwy między ćwiczeniami. Przechodzisz z maszyny na maszynę, poruszając się w ściśle określonym kierunku. Prosto do Twojego celu!

Analiza

Monitorujemy i mierzymy Twój progres treningowy.

Dzięki temu widzisz efekty swojej pracy! W 36 MINUT otrzymujesz swój indywidualny plan treningowy, który opracowuje dla Ciebie Fizjotrener. Cyklicznie będziesz wraz z nim analizować wyniki, a Twoja efektywność stale będzie wzrastać!

Po każdym cyklu treningowym Fizjotrener podsumuje z Tobą miniony okres treningowy. Jesteś w dobrych rękach!

Sprzęt

Podstawą jest tu obwód siłowo – wytrzymałościowy, czyli tzw. obwód zdrowia złożony z 12 urządzeń ustawionych w kręgu: sześciu maszyn oporowych na najważniejsze partie mięśniowe oraz sześciu maszyn cardio.

Rezultaty